Aktualności

Bramy i systemy przeładunkowe na Targach w Stuttgarcie

PROMStahl reprezentowali: PROMStahl Gmbh (dystrybutor) oraz przedstawiciele Biura Eksportu Projprzem Makrum S.A. (producent). 

- Aby osiągnąć efekt synergii postanowiliśmy stworzyć wspólne stoisko pod szyldem „Razem dla partnerstwa” wraz z firmami: Braselmann, Alpha Deuren oraz Scneider Torsysteme.  Różnorodność produktowa każdej z nich sprawiła, że na Targach mogliśmy zaoferować kompleksową ofertę. Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Każdy dzień w Stuttgarcie wypełniony był owocnymi spotkaniami – mówi Dyrektor Handlowy PROMStahl Maciej Świerzyński.

Odwiedzający stoisko PROMStahl zwracali szczególną uwagę na rozwiązanie systemu przeładunkowego dla chłodni i klimatyzowanych powierzchni magazynowych. Dzięki hydraulicznemu pomostowi z dzielonym najazdem wysuwanym teleskopowo do stanowiska przeładunkowego może podjechać nie tylko pojazd ciężarowy, ale również samochód typu van. W rozwiązaniu tym zastosowaliśmy również pneumatyczne uszczelnienie PWI, w którym nadmuchiwane poduszki automatycznie dopasowują się do dokowanego pojazdu. Uszczelnienie zapewnia oszczędność energii oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo, wyróżnia je nowoczesny design. Dla chłodni dedykowany jest również system ISO, redukujący utratę ciepła podczas przeładunku. Rozwiązanie to polega na zamontowaniu pomostu w specjalnym gnieździe, które pomaga w oszczędzaniu energii.

Zainteresowanie wzbudziło również zintegrowane z hydraulicznym pomostem PS rozwiązanie FALLGUARD, zabezpieczające wózek widłowy przed wypadnięciem w trakcie przeładunku. W naszym showroomie zaprezentowaliśmy również mechaniczny pomost przeładunkowy PECO oraz szereg bram przemysłowych.

Systemy przeładunkowe marki PROMStahl zdążyły już sprawdzić się w pracy w różnych warunkach klimatycznych na całym świecie, stąd tak duże zainteresowanie podczas Targów oraz rozpoznawalność marki na wielu światowych rynkach.

Choose your language