Aktualności

System ISO w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu

Pomosty przeładunkowe, bramy, kurtyny uszczelniające oraz szereg akcesoriów dostarczyliśmy do SSE w Mielcu.

System ISO, który został tam zastosowany, redukuje utratę ciepła przy procesie przeładunku. Rozwiązanie to polega na zamontowaniu pomostu w specjalnie wykonanym gnieździe, dzięki któremu nie ma możliwości przedostania się niechcianego powietrza. 
System wymaga zastosowania pomostu PT z najazdem 1000 mmm. Taka długość najazdu jest konieczna ze względu na to, iż pomost jest cofnięty w głąb hali, a od placu przeładunkowego oddziela go brama segmentowa. Pod pomostem znajduje się izolacja z płyty warstwowej o grubości 60 mm.

W Specjalnej Strefie Ekonomicznej zamontowanych zostało 6 stanowisk przeładunkowych, składających się z bramy ISO 40, pomostów PT, kurtyn uszczelniających PMV, odbojów PGF oraz naprowadzaczy PEF. Zwiększając nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo pracy, dostarczyliśmy również lampy halogenowe LED, kasetony z numeracją oraz sygnalizatory świetlne LED umieszczone przy każdym doku. 
W każdej bramie dokowej znajduje się system zasilania awaryjnego UPS, który jest zsynchronizowany z instalacją przeciwpożarową. 

Oprócz bram ISO, zamontowaliśmy dwie bramy wjazdowe. Wszystkie posiadają specjalne kontraktony, podłączone do systemu informującego, czy brama jest otwarta, czy zamknięta. 

Choose your language