Aktualności

TARGI BUDMA 2014

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na Targach BUDMA 2014, - największej dorocznej międzynarodowej wystawie profesjonalistów branży budowlanej w Polsce, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 11-14 marca 2014.

Jesteśmy doświadczonym producentem rozwiązań w dziedzinie systemów przeładunkowych, Podczas Targów będą Państwo mieli okazję zapoznać się z naszą szeroką ofertą m.in: doków, mostów, kurtyn, uszczelnień oraz bram. W tym roku hasłem przewodnim jest poprawa bezpieczństwa pracy pomostów przeładunkowych.

Spotkanie podczas Targów to dla nas wyjątkowa okazja do poznania się i wymiany doświadczeń. Odwiedzając nasze stanowisko, przekonają się Państwo, że tym, co nas wyróżnia na rynku, jest niemiecka myśl technologiczna, solidność i niezawodność produktów, wysoka jakość i najlepsza w stosunku do niej cena. My natomiast - wykorzystując specjalistyczną wiedże naszych pracowników oraz dysponując zaawansowaną technologią - będziemy mogli zaproponować Państwu rozwiązania szyte na miarę Państwa indywidualnych potrzeb i zapewnić szybkie terminy realizacji.

Spotkajmy się podczas Targów BUDMA 2014!
Zespół Promstahl

Choose your language