Aktualności

Udział w imprezach targowych

W tym roku Promstahl Polska prezentuje swoje produkty na ważniejszych budowlanych imprezach targowych w Europie Wschodniej i Północnej. Do współudziału zaprosiliśmy  przedstawicieli handlowych działających na tych rynkach.

Pierwszą imprezą targową była Budma, która odbyła się w dniach 11-14.03.2014r. Prezentowaliśmy na stoisku nasze sztandarowe produkty techniki przeładunku, których działanie można było przetestować. Był to m.in. nowy pomost przeładunkowy PSS z najazdem uchylnym i blokadą FALL-GUARD, hydrauliczny pomost przeładunkowy PT z wysuwanym najazdem,  mechaniczny pomost PECO oraz bramy przemysłowe: segmentowa, szybkobieżna i rolowana.

Zainteresowaniem cieszył się nowy pomost PSS z blokadą Fall-Guard. Poprzez jego zastosowanie na hali zmniejszone zostaje ryzyko wypadków związanych z ruchem wózków widłowych. Obiekty magazynowe, gdzie odbywa się duże natężenie ruchu, powinny być zdecydowanie zaopatrzone w tego typu urządzenia. Padały pytania o możliwość zastąpienia starych urządzeń, urządzeniami poprawiającymi bezpieczeństwo pracy na hali. Jest to jak najbardziej możliwe, nawet w przypadku bardzo nietypowych rozwiązań.

Rozwiązanie blokady FALL-GUARd było również prezentowane na łamach miesięcznika Magazynowanie i Dystrybucja.

Choose your language