O nas

PROMStahl

MARKA KTÓREJ MOŻESZ BYĆ PEWIEN

Specjalizujemy się w szeroko rozumianej technice przeładunkowej czyli produkcji, sprzedaży i serwisie pomostów, ramp przeładunkowych, uszczelnień oraz segmentowych bram przemysłowych i szybkobieżnych. Nasza działalność nie skupia się tylko na polskim rynku ale również na terenie całej Europy. Strategia sprzedażowa w kolejnych latach obejmuje również Stany Zjednoczone, Amerykę Południową i Azję.

Dotychczas nasze produkty sprawnie działają na największych rynkach logistycznych w Indiach , Turcji , Niemczech , Szwecji, Norwegii , Rosji, Francji , Kazachstanie i wielu innych gdzie centra logistyczne korzystają z produktów PROMStahl.

Wieloletnie doświadczenie w branży systemów przeładunkowych i dokładna znajomość potrzeb rynku gwarantuje Klientom najwyższy poziom oferowanych usług a dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynierów sprostaliśmy nawet najtrudniejszym realizacjom dla globalnych koncernów logistycznych.

Firma dedykuje ofertę przede wszystkim deweloperom logistycznym, sieciom handlowym i logistycznym, dużym i małym zakładom przemysłowym, a także branży rolniczej.

Produkty PROMStahl poddawane są certyfikacji przez niezależne instytuty badawcze, aby zachować najwyższe standardy jakości zapewniając bezpieczeństwo i ergonomię użytkowania.
Nasze zakłady produkcyjne posiadają certyfikaty ISO 9001

Kładziemy ogromny nacisk na rozwój i jakość oferowanych urządzeń i usług, wiedząc, że nasze urządzenia pełnią strategiczną funkcję w łańcuchu logistycznym. Jakość, niezawodność oraz szybkość reakcji są tymi cechami, które przemawiają za nami jako niezawodnym partnerem w długofalowej współpracy.

Pliki do pobrania


Choose your language