O nas

PROMStahl

PROMStahl - marka, której możesz zaufać

PROMStahl to jeden z wiodących producentów kompleksowych systemów przeładunkowych. Oferujemy hydrauliczne i mechaniczne pomosty przeładunkowe, uszczelnienia, śluzy oraz szeroki wybór akcesoriów ułatwaijących pracę i zwiększających jej bezpieczeństwo. 
W zakresie naszych usług jest nie tylko projektowanie, produkowanie i instalowanie systemów przeładunkowych, ale równiez ich profesjonalny serwis. 

PROMStahl specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, montażu i serwisie urządzeń do przeładunku, w tym - hydraulicznych pomostów przeładunkowych, mechanicznych pomostów przeładunkowych, uszczelnień, śluz przeładunkowych i szerokiej gamy akcesoriów. Opracowaliśmy nie tylko standardowe, sprawdzające się w wielu sytuacjach produkty, ale również rozwiązania wysoce spersonalizowane.

 

Od 1994 roku zrealizowaliśmy blisko ćwierć miliona różnych projektów. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza naszego międzynarodowego zespołu pozwala dywersyfikować ofertę , poszerzarzając ją o nowoczesne i spersonalizowane produkty.

Strategia sprzedażowa obejmuje zarówno Europę, Stany Zjednoczone oraz Amerykę Południową i Azję. Ofertę dedykujemy przede wszystkim inwestorom logistycznym, sieciom handlowym, małym i dużym zakładom przemysłowym, a także branży rolniczej.

 
 
Produkty marki PROMStahl spełniają wszystkie europejskie standardy, a nasze pomosty przeładunkowe przeszły pomyślnie testy obciążenia przeprowadzone zgodnie z przepisami Stowarzyszenia Nadzoru Technicznego (TÜV), opartych o aktualną normę EN1398.
 
Nasze certyfikaty
 

Certyfikat - 2021

Certyfikat 3834-2

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 14001

Certyfikat ISO 18001

Certyfikat EN 1090

Certyfikat TN
Choose your language